אודות

איציק תורג'מן בעל חברה לניהול פרויקטים מוביל ומצליח , בעל ניסיון רב בניהול פרויקטים , בפיקוח, תאום תכנון, בדק , בענף הבניה ועובד במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי.

12 שנות נסיון, שבמהלכם זכיתי להיות הגורם המקצועי המעורב באופן משמעותי בבניה ואת זה נעשה על ידי למידה ושיתוף פעולה עם האקדמיה בישראל ומעקב אחר הגורמים המובילים בעולם בענף זה .

איציק תורג'מן

איציק תורג'מן, מנכ"ל ITE שירותי הנדסה

I.T.E  הינה חברה הפועלת למתן שירותי ניהול ופיקוח הנדסי במגוון פרויקטים בתחום הבניה תוך הקפדה על איכות, מקצועיות ותודעת שירות כערך עליון.

החברה, בניהולו של איציק תורג'מן, מסייעת בהפיכת החלום של מזמין העובדה למציאות בהובלת תהליכים ובדיקות קפדניות לייתכנות הפרויקט , הובלת תהליכים סטטוטוריים, התקשרות מול קבלנים פיקוח הנדסי  ושיפור תהליכי הביצוע התייעלות, חסכון כספי והשבחת המוצר לשביעות רצונו המלאה של המזמין.

חזון החברה מאת איציק תורג'מן

להוות ארגון מוביל בעל יכולות איכותיות וייחודיות של ניהול, תכנון, תאום ופיקוח על פרויקטים הנדסיים עם יכולת להיות שותפים ליצירת סביבת חיים איכותית .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הדרך שלנו

מקצוענות ומקצועיות

אנחנו מאמינים במקצועיות ומיישמים מקצוענות. אנחנו מאמינים בחשיבות הדיוק בפרטים קטנים כגדולים, ללא פשרות.

אנחנו מקפידים לעמוד בראש החץ של הפעילות הטכנולוגית הקיימת בתחום עיסוקנו, דואגים להתחדשות טכנולוגית תמידית, תוך שימור הידע הנרכש ופיתוח הידע החדש באופן שוטף ובקביעות.

במהלך השנים, רכשנו יכולות וניסיון רב בתחום ניהול הביצוע של פרוייקטים מורכבים ופיתחנו מתודולוגיה סדורה וכלים לתהליכים ייחודיים לניהול הפרוייקט, שליטה על כל שלביו ומעקב אחר הביצועים. כל אלו, מאפשרים ליזם ליהנות מניהול איכותי של הביצוע ושליטה מרבית בתהליכי הביצוע, ללא תלות בהתנהלות קבלן ראשי ותוך חסכון כספי משמעותי.

 

 

 

ניהול ופיקוח פרויקטים – משרת אמון

חברת I.T.E שירותי הנדסה רואה את תפקידה המרכזי בפרויקט כמשרת אמון מרכזית של היזם ומבינה כי הזכות הגדולה לנהל את הפרויקט עבור היזם, מטילה עליה חובה גדולה יותר כלפיו.

בשל היותה משרת אמון הפועלת במיקור חוץ, חלה על החברה חובת מצוינות ומקצועיות יוצאת דופן ומשכך נאמנותה ליזם תהיה לעולם רבה משלו עצמו.

ביישום הפרוייקטים השונים משמשת החברה כזרוע הניהול המרכזית של המזמין ופועלת כמשרת אמון יסודית ובסיסית. יזם, הבוחר בנו כחברה שתנהל את הפרוייקט שלו ותפקח על איכות העבודה המתבצעת ע"י כל הגורמים בשטח, יכול לחוש ביטחון על כך שהשקעתו מתנהלת באופן מקצועי ואיכותי. האחריות המוטלת עלינו והאמון שהיזם והמשקיעים נותנים בנו הם נר לרגלנו והם עמוד האש של מנהלי ועובדי החברה.

כולנו, המנכ"ל איציק תורג'מן, מנהליה ועובדיה של I.T.E שירותי הנדסה, פועלים מתוך מחויבות גדולה למשרת האמון שניתנה לנו, תוך הקפדה מלאה על ערכי מוסר, אתיקה, יושר, יושרה, אמינות ומהימנות. אנחנו דואגים לייצג בדייקנות יתרה את האינטרסים של המזמין ופועלים בהגינות, בכנות ובשקיפות מלאה כלפי הלקוחות, הספקים, העובדים וכל הגורמים המעורבים בפרוייקטים שבניהולנו.

 

התייעלות וחסכון כספי ללקוח

ניהול משאביו של היזם בדרך להקמת הפרוייקט מטילה עלינו חובת קפדנות ללא תנאי.

במהלך השנים, רכשנו כישורים וניסיון רב בניהול שינויים בתכנון המובילים להשבחה, התייעלות וחסכון נרחבים בעלויות הפרוייקט ובהשלמתו. הניסיון והמיומנויות שרכשנו עומדים לרשות היזם ומהווים ערך מוסף חשוב לא פחות.