אולם ספורט המכיל כ315 מקומות ישיבה בגודל של 1,400 מ"ר בנוי + 2,446 מ"ר פיתוח, המשלב כביש גישה וחניות

מדובר בפרויקט הראשון בארץ בשיטה בשיטת בניה של 100 Thermal Roof זאת  שיטה שנולדה כמתחה לשיטת הבניה של קלה של חברת מייטק המוכרת בארצות הברית  , השיטה ייחודית  הנותנת מענה קונסטרוקטיבי למפתחים גדולים ומקצרת את לוח הזמנים באופן משמעותי .

לשיטה יש מספר יתרונות , בשיטה הנ"ל מערכת בידוד הרעשים מהטובות ביותר שנתקלנו בעולם הבניה בשל מערכת בידוד המשולבת על ליינרים מחוררים כך שמייצרת שביר גלי קול ובידוד רעשי משחק מהטובות הקיימות בשוק העולמי .

השיטה מאפשרת גמישות תכנון קונסט' בשל הפחת משקלי הגג ומייצרת גג משופע לניצול מקסימלית להתקנה PV  ( מערכות סולריים) על הגג

חייב לציין כי הפרויקט הנ"ל פרויקט מאתגר בשל למידה שיטה בניה חדשה , יחד עם זאת השיטה מחייבת תכנון מדויק של 100% בשל העובדה כי המעטפת מבניה קלה ובמידה ומתקנים מתקני משחק הדבר מחייב חיזוקים של המבנה באזורים הנדרשים לבצע התקנה .

יש לציין כי מזמין ( מועצה קרני שומרון ) ולגורם המימון ( מפעל הפייס ) שהיו פתוח לשיטה חדשה שלא בוצע בישראל ונתנה רוח גבית לשיטה הייחודית הזאת

סה"כ שיטה בניה מהיר לביצוע הדורשת דיוק של 100% בתכנון וירידה לפרטים הקטנים בשל העובדה כי נדרש לבצע חיזוקים וכל שינוי במהלך הביצוע מחייב פתיחת תוכניות מחדש , עלות הבניה זהה לעלות בניה קונבנציונלית אך בלוח זמני מהיר משמעותי .