מבנה ציבור ייחודי מאוד המשלב ארכיטקטורה מודרנית המבוסס את תוכנית חדשנית של משרד החינוך M21 הפרוס על שטח של 7,500 מ"ר מתוכו בנוי כ5,000 מ"ר.

מדובר באחד הפרויקטים שאני באופן אישי מאוד מחובר אלו , ראש המועצה יגאל להב  ( מועצה מקומית קרני שומרון ) קבל החלטה שהוא רוצה להקים בית ספר שהיה בית ספר הדגל ביהודה ושומרון המתאפיין במספר דברים , התכנון יכלול התייחסות לכל השטחים המשותפים בין המבנים הקיימים והמתוכננים ( אולם ספורט עתידי, תוספת כיתות לבית ספר הקיים). , התכנון ינצל את הנוף הטבעי הקיים והיה חלק בלתי נפרד מהמבנה. ,מענה לכל דרישות הפדגוגיות של מחלקת החינוך שלקחה את הקידמה מספר צעדים קדימה , התכנון היה מתקדם ומודרני על בסיס תוכנית משרד החינוךM 21  (חללים פתוחים)., התכנון ייתן מענה של תכנון ירוק המנצל את הסביבה הטבעית של אזור הפרויקט כלומר ניצול משאבי הטבע , התכנון יכלול הכנות לקולטים סולרים על הגג.

בשל העבודה כי מדובר בפרויקט ייחודי גיוס לפרויקט משרד אדריכלים מוביל בתחום דוד נופר כאשר ריכז את כל היעצים תחתו כאשר אדריכל של הפרויקט ממשרד של דוד נופר בן כספי שליווה את כל תהליך התכנון בצמוד לחברתנו .

יש לציין כי מחלקת חינוך לקחה את תחום הפדגוגיה ממש לקצה היכולת שלה , והתגרה את כל צוות התכנון ואת החברתנו שביצע את התיאום הכנון , הקו שהנחה את מנהל מחלקת חיוך אוהד זמיר זה איך הופכים את הסיבת הלימודים למונגשת יותר ומזמינה ואחד הדברים הוא לנצל אל תא שטח לפעילות לדוגמה : פיר מדרגות שמוביל לקומה התחתונה הפך להיות פינת לימוד לבישול כאשר המשרגות משמשים כפינת ישיבה , מרפסות בכל קומה כדי לשלב את המרחב הפתוח בכל כיתה בצורה כזאת הפרויקט קיבל אופי אחר  מבית ספר רגיל לבית ספר מזמין .

הדבר חייב את כל צוות התכנון ומזמין העבודה לחשוב מחוץ לקופסה כי מדובר בפרויקט שמוגבל בתקציב ובתא שטח שהוגדר ע"י משרד החינוך .

בסופו של יום הפרויקט מתחלק לשני מבנים מבנה מנהלה ומבנה פדגוגי , כאשר המבנה מתפרס על 4 קומות באופן מדורג בניצול של התווי השטח ובניצול מקסימלי של כל חוקי התכנון לצרכים של מזמין המועצה .