התקנת מערכות סולאריות בבניין

התקנת מערכות סולאריות בבניין שלכם אינה החלטה שמקבלים בקלות ראש. אמנם מדובר בהליך מאד כלכלי, ידידותי לסביבה, בטיחותי  וקל לתפעול, אך כדי שיהיה כזה, חשוב מאד שהתקנת המערכת תתבצע בידי בעלי מקצוע מומחים אשר ישתמשו בלוחות סולאריים איכותיים של יצרנים מובילים בתחום. במהלך 20 השנים האחרונות צצו על גגות רבים פאנלים סולאריים ותושבים רבים נהנים מאספקת חשמל ירוקה, זולה יותר שגם מוסיפה להם הכנסה חודשית. ניהולה של המערכת אינו מצריך טיפוס לגג. היא מתנהלת באמצעות מערכת בקרה ידידותית למשתמש מתוך הבית.

איך זה עובד?

הפאנלים הסולאריים אשר קולטים את אנרגיית השמש, ממירים אותה לאנרגיה חשמלית שמוזרמת לתוך מערכת החשמל הקיימת בבית ומפעילה כל מכשיר חשמלי ביתי. אם המערכת הסולארית ייצרה כמות חשמל גדולה מתצרוכת הבית, תועבר כמות החשמל העודפת באופן אוטומטי לחברת החשמל, או לחלופין תוכלו לשמור אותה בסוללה ייעודית לתצרוכת פרטית בעתיד. התקנת מערכות סולאריות לבית משותף או התקנת מערכות סולאריות לבית פרטי מתבצעת על פי אותם העקרונות. בלילות, או כאשר מעונן, משלימה המערכת את כמות החשמל הדרושה לצריכה הביתית ממערכת החשמל הרגילה. כאשר מתרחשת הפסקת חשמל, מפסיקה גם המערכת הסולארית לעבוד ושבה לפעולה עם סיום הפסקת החשמל.

למערכות סולאריות תוחלת חיים ארוכה

התקנת מערכות סולאריות לבניין על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים מבטיחה אורך חיים של לפחות 30 שנה למערכת פעילה ואפקטיבית, וזאת כאשר מדובר בהערכה זהירה. היות והלוחות הסולאריים חשופים לפגעי מזג אוויר כגון סערות, רוחות, ברד, הטחת חפצים, שינויי מזג אוויר, הצטברות של אבק ולכלוך ועוד, חשוב שייוצרו מחומרי גלם איכותיים ועמידים. גם התחזוקה שלהם אינה כרוכה במאמץ מיוחד אם התקנתם בוצעה כהלכה. מדובר בניקוי הפאנלים בכל חצי שנה לערך, ולטיפול במערכת הבקרה אחת לכמה שנים, בין 5 ל- 10. מערכת הבקרה מסוגלת לזהות ירידה בייצור החשמל על ידי המערכת ולדווח על תקלה.

פיקוח על התקנת מערכות סולאריות בבניין

לחברת I.T.E צוות פיקוח הנדסי מקצועי ומיומן אשר ילווה אתכם לכל אורך התהליך וידאג שתיהנו מאספקת חשמל ירוקה לביתכם סדירה וללא תקלות. כדי לשמוע עוד, צרו קשר עוד היום דרך האתר או בשיחת טלפון. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. להתראות.

אתם מוזמנים למלא את הפרטים, ממש כאן ונחזור אליכם במהרה