חברות ניהול ופיקוח פרויקטים

למה פרויקטים של בנייה חייבים חברות ניהול ופיקוח פרויקטים

חברות ניהול ופיקוח פרויקטים מעורבות בכל הליכי התכנון של פרויקט בנייה מתחילתו. המפקח מטעם החברה אחראי יחד עם האדריכל לבדיקת זכויות הבניה, תכנון ויישום של התב"ע וההתאמה של התוכניות לחוקי התכנון והבניה בשטח. חברות ניהול ופיקוח פרויקטים, הם הכתובת של היזמים לשם תכנון פרויקט דירות וחישוב הסיכונים הרלוונטיים לכל פרויקט ספציפי. ההצלחה של כל פרויקט תלויה במידה רבה בזהותם של חברות ניהול ופיקוח פרויקטים ואופן פעילותם בשטח.

עבודה עם קבלני ביצוע

מנהל הפיקוח בפרויקט צריך לדאוג לכל החומר הנדרש לבניה בזמן הנכון ובהתאם לדרישות המתכננים ונותני השירותים. הליכי הפיקוח כוללים סיוע ליזמים ולמזמיני השירות עם בחירת קבלני הביצוע המתאימים ביותר ובעיגון של הסכמי העבודה איתם. בהליכי ניהול ופיקוח הנדסי לפרוייקטים יתבצע חישוב של כמויות החומר השונות שיידרשו לצורכי עבודות הבנייה וייושם מנגנון מוסכם לחישוב ותשלום החשבונות של קבלני הביצוע השונים, עם התקדמות העבודה. חישוב עלויות מפורט הוא קריטי עבור ניהול פרויקטים הנדסיים לכל פרויקט ולכן על כתבי הכמויות להיות מדויקים על מנת שלא לייקר את העלויות בהמשך.

חוק, כללים וסטנדרטים

היעילות של מפקח בניה באה לידי ביטוי גם באיכות חומרי הגלם והבנייה ובמידת עמידתם בסטנדרטים הנדרשים ובתקני הבטיחות. ישנם סיכונים גדולים בכל הליך בנייה וכדאי להיעזר לשם כך בשירותי ניהול ופיקוח פרויקטים, על מנת שהכול יתנהל לפי החוק ובהתאם לכללים הספציפיים שהוגדרו לכל פרויקט.

פיקוח בשטח בזמן הבנייה

איש ניהול ופיקוח פרויקטים בבניה צריך להימצא בקשר שוטף לשם אישור ותיאום עם נציגי העירייה ומנהל המקרקעין. מצופה ממפקח הבנייה לאתר ליקויים תוך כדי השלבים השונים של הבנייה, דבר שיכול לחסוך זמן רב ועלויות גדולות בהמשך בתיקון הליקויים.

מקצוענות של חברות ניהול ופיקוח פרויקטים

ישנה חשיבות גדולה לבחירת החברה המנהלת. חשוב מאוד לבחור בחברה ותיקה ומנוסה כמו ite ניהול פרוייקטים, המספקת ניהול ופיקוח פרויקטים בבניה תוך מתן שירות איכותי ומקצועי לאורך כל שלבי הפרויקט  ל- ite ניהול פרוייקטים יש את כל המיומנויות והכלים על מנת לנהל כל סוג של פרויקט, משלב התכנון ועד לסיום הבנייה בהצלחה. החברה מעודכנת בכל ההתפתחויות הטכנולוגית העדכניות ביותר בתחום הבנייה ומיישמת ידע זה בהצלחה בניהולו של איציק תורג'מן.

אתם מוזמנים למלא את הפרטים, ממש כאן ונחזור אליכם במהרה