מעון יום בגודל של 446 מ"ר בנוי + פיתוח של 756 מ"ר ,

שיטת המכרז בפרויקט זה היה תכנון ביצוע בשל חוסר הזמן והדרישה של המועצה לפתוח את המעון לתחילת שנת הלימודים .

המבנה בוצע בכנולוגיית הבנייה המהירה והמתקדמת של חברת NUDURA הקנדית,

השיטה נקראת ICF או – Insulated Concrete Forms בנייה באמצעות טפסי או תבניות מבודדות ליציקת קירות בטון. שיטת הבניה החדשנית היא אקולוגית ומודולרית ומתבצעת על בסיס חומר מיוחד בשם פוליסטירן מוקצף, שכולו ניתן למחזור. היא אינה דורשת כוח אדם מיומן עבור הליך הבנייה וכל זאת מבלי לפגוע באיכות הבנייה ובחיסכון גדול בזמן הבנייה .

חשוב לציין כי הטכנולוגיה אינה דורשת ייבוא של חברות ביצוע ועובדים מיומנים מחו"ל וההכשרה כולה תתקיים בישראל ובחינם. כך הקבלן הישראלי יוכל בעצמו להפוך למבצע. העבודה באמצעות המוצרים נקייה, קלה ליישום כך שהיזמים מקווים כי השימוש בה יאפשר להחזיר את כוח העבודה הישראלי לענף הבנייה.

בשיטה זאת גמר הביצוע ברמה גבוה יותר ונקיה מאוד , ניתן לומר רמת גימור גבוה מאוד באולם של במבנה ציבור

כאשר יש מספר נקודות שיש לקחת בחשבון לתת התייחסות נקודתית  להתקנה של אבן בשיטה הנ"ל , גישור עקור בין אזורי הממד לאזורים האחרים של המבנה , התקנה של משקופים עיוורים כי שיטות המקובלות לא מתאימות במקרה הנ"ל נקודה חשובה במקרה של שליחט חיצוני יש להתייעץ עם הספקים השונים בשל העובדה כי החומר בסיס הוא קלקר .

לסיכום שיטה בניה מאוד מעניינת חדשנית , בעלת יתרון משמעותי של זמן ביצוע וללא תלות בטפסנים וכוח אדם בעל ידע רב , אך יחד עם זאת יש מספר דברים שיש לקחת בחשבון שלא תואמים למבנה קונבנציונלי ולתת להם את הדגשים הנקודתיים .