מפקח בניה מקצועי

למה צריך מפקח בניה מקצועי

מפקח בניה מקצועי מעורב בכל הליכי התכנון של פרויקט בנייה מתחילתו. המנהל אחראי יחד עם האדריכל על בדיקת זכויות הבניה, התכנון ויישום של התב"ע והתאמה לחוק הבניה בשטח. מפקח בניה מקצועי, הוא הכתובת של היזם לשם תכנון תמהיל הדירות וחישוב של כלל הסיכונים הרלוונטיים בכל פרויקט ספציפי. הצלחה של כל פרויקט תלויה במישרין בזהותו של מפקח בניה מקצועי ופעילותו בשטח

תיאום מורכב בפיקוח

מנהל הפיקוח בפרויקט צריך לדאוג לכל החומר הנדרש לבניה בזמן הנכון ובהתאם לדרישות המתכננים, הספקים ונותני השירותים. הליכי הפיקוח כוללים סיוע ליזמים ומזמיני השירות עם בחירת קבלני הביצוע המתאימים ביותר ועיגון ההסכמי העבודה מולם. מפקחי בניה אמינים וטובים יבצעו חישוב מדויק ומקצועי של כמויות החומר השונות שיידרשו לצורכי עבודות הבנייה ויטמיעו מנגנון יעיל ומוסכם לחישוב ותשלום החשבונות של קבלני הביצוע, עם התקדמות העבודה. העלות שלמפקח בניה מחיר קטן בכל פרויקט לעומת המחיר הכללי שנחסך ממקצועיותו. כאשר כתבי הכמויות מדויקים מהתחלה העלויות לא מתייקרות עם התקדמות העבודה.

תקני בטיחות וסטנדרטים של חומרי גלם

היעילות של מפקח בניה מחיר גם לגבי איכות חומרי הגלם והבנייה ובמידת עמידתם בסטנדרטים ובתקני הבטיחות. ישנם סיכונים לא קטנים בכל הליך של בנייה וכדאי להיעזר לשם כך בשירותי מפקחי בניה מומלצים על מנת שהכול יתנהל לפי החוק כמו גם בהתאם לכללים הספציפיים של הפרויקט.

פיקוח בזמן אמת

מפקחי בניה אמינים וטובים נמצאים בקשר לשם אישור ותיאום עם נציגי העירייה ומנהל המקרקעין. בנוסף לכך יש חשיבות לשכירת מפקח בנייה מומלץ על מנת שיפקח כראוי ברמה היישומית באתר הבנייה עצמו על ההתקדמות. מפקח בנייה מומלץ יצליח לאתר ליקויים תוך כדי השלבים השונים של הבניה, דבר שיכול לחסוך זמן רב ועלויות גדולות בהמשך לתיקון הליקויים.

מפקח בניה מקצועי של I.T.E

ישנה חשיבות גדולה לבחירת מפקחי בניה מומלצים. חשוב מאוד לבחור בחברה ותיקה ומנוסה כמו I.T.E   המספקת מפקחי בניה אמינים וטובים תוך מתן שירות איכותי ומקצועי לאורך כל שלבי הפרויקט  ל- I.T.E יש את כלל המיומנויות והכלים לנהל כל סוג של פרויקט משלב התכנון ועד לסיום ההליכים בהצלחה. החברה מעודכנת בכל ההתפתחויות  הטכנולוגית העדכניות ביותר בתחום הבנייה ומיישמת ידע זה בהצלחה בניהולו של איציק תורג'מן, מפקח בניה מקצועי.

אתם מוזמנים למלא את הפרטים, ממש כאן ונחזור אליכם במהרה