ניהול ופיקוח הנדסי פרוייקטים לבניה

כולנו מה חשוב לדעת על ניהול ופיקוח הנדסי פרוייקטים לבניה

התחום של ניהול ופיקוח הנדסי פרוייקטים לבניה מעורב בהליכי התכנון של בנייה מתחילתו. המנהל אחראי יחד עם האדריכל על בדיקת זכויות הבניה, התאמה לחוק הבניה והתכנון ויישום של התב"ע בשטח. האחראי על ניהול ופיקוח הנדסי פרוייקטים לבניה, הוא הכתובת של היזם לשם תכנון, תמהיל הדירות וחישוב הסיכונים הרלוונטיים לכל פרוייקט ספציפי. הצלחה של כל פרוייקט תלויה במישרין במי שמבצע בו את, ניהול ופיקוח הנדסי פרוייקטים לבניה.

הליכי הפיקוח

מנהל הפיקוח בפרוייקט צריך לדאוג לכל החומר הנדרש לבניה בזמן הנכון בהתאם לדרישות המתכננים בשטח. הליכי הפיקוח כוללים סיוע ליזמים ומזמיני השירות עם בחירת קבלני הביצוע המתאימים ביותר ועיגון ההסכמי העבודה מולם. בהליך ניהול ופיקוח הנדסי לפרוייקטים יתבצע חישוב של כמויות החומר השונות שיידרשו לצורכי עבודות הבנייה וייושם מנגנון מוסכם לחישוב ותשלום החשבונות של קבלני הביצוע, עם התקדמות העבודה. חישוב עלויות מפורט הוא קריטי עבור ניהול פרויקטים הנדסיים בכל פרויקט ועל כתבי הכמויות להיות מדויקים על מנת שלא לייקר את העלויות.

רמה יישומית בזמן אמת

חברת ניהול ופיקוח הנדסי לפרוייקטים תהיה בקשר לשם תיאום עם נציגי העירייה ומנהל המקרקעין. בנוסף לכך, היא תפקח ברמה היישומית באתר הבנייה על ההתקדמות. ניהול פרויקטים הנדסה ינסה לאתר ליקויים תוך כדי השלבים השונים של הבניה מה שיחסוך את הזמן והעלויות. לתיקון הליקויים מאוחר יותר בעבודות הבנייה.

חומרי הגלם סטנדרטיים ותקני בטיחות

ניהול פרויקטים הנדסיים מתמקד גם באיכות חומרי הגלם והבנייה ובמידת עמידתם בסטנדרטים ובתקני הבטיחות. ישנם סיכונים לא קטנים בכל הליך של בנייה, ניהול ופיקוח הנדסי פרוייקטים אחראים לכך שהכול יתנהל לפי החוק כמו גם בהתאם לכללים הספציפים של הפרוייקט.

ניהול ופיקוח הנדסי פרוייקטים לבניה עם I.T.E

ישנה חשיבות גדולה לבחירת חברת ניהול ופיקוח הנדסי פרוייקטים. חשוב מאוד לבחור בחברה ותיקה ומנוסה כמו I.T.E   המספקת מעטפת רחבה של ניהול ופיקוח הנדסי לפרוייקטים תוך מתן שירות איכותי ומקצועי לאורך כל שלבי הפרויקט  ל- I.T.E יש את כלל המיומנויות והכלים לנהל כל סוג של פרויקט משלב התכנון ועד לסיום ההליכים בהצלחה. החברה מעודכנת בכל ההתפתחויות  הטכנולוגית העדכניות ביותר בתחום הבנייה ומיישמת ידע זה בהצלחה להפקת בניה בטיחותית תוך ניהול ופיקוח הנדסי פרוייקטים לבניה.

אתם מוזמנים למלא את הפרטים, ממש כאן ונחזור אליכם במהרה