ניהול ופיקוח הנדסי

למה כל פרויקט בנייה צריך ניהול ופיקוח הנדסי

ניהול ופיקוח הנדסי מחוייב בכל הליכי התכנון של פרויקט בנייה מתחילתו ועד סופו המנהל ההנדסי אחראי יחד עם האדריכל לבדיקת זכויות הבניה, תכנון ויישום של התב"ע וההתאמה של התוכניות לחוקי התכנון והבניה בשטח. חברת ניהול ופיקוח הנדסי, היא הכתובת של היזמים לשם תכנון כל פרויקט בניה וחישוב הסיכונים הרלוונטיים לכל פרויקט ספציפי. ההצלחה של כל פרויקט תלויה במידה רבה בזהותה של חברת ניהול ופיקוח הנדסי ובאופן פעילותה בשטח.

עבודה עם יזמים, קבלני ביצוע ונותני שירותים

מנהל הפיקוח בפרויקט צריך לדאוג לכל החומר הנדרש לבניה בזמן הנכון ובהתאם לדרישות המתכננים ונותני השירותים. הליכי הניהול והפיקוח כוללים גם סיוע בבחירת קבלני הביצוע המתאימים ביותר ובעיגון של הסכמי העבודה איתם. בהליכי ניהול ופיקוח הנדסי בניה צריכים לבצע חישוב של כמויות החומר השונות שיידרשו לצורכי עבודות הבנייה ובניית מנגנון מוסכם לחישוב ותשלום החשבונות של קבלני הביצוע השונים. חישוב עלויות מפורט קריטי עבור ניהול פרויקטים הנדסיים בכל פרויקט ועל כתבי הכמויות להיות מדויקים על מנת שלא לייקר את העלויות בהמשך.

איכות חומרי הגלם

היעילות של מפקח בניה באה לידי ביטוי גם בהקפדה על איכות חומרי הגלם והבנייה ובהתאמתם לסטנדרטים הנדרשים ותקני הבטיחות. ישנם סיכונים גדולים בכל הליך בנייה וכדאי להיעזר לשם הפחתתם בשירותי ניהול ופיקוח פרויקטים, על מנת שהכול יתנהל לפי החוק ובהתאם לכללים הספציפיים שהוגדרו לכל פרויקט.

פיקוח יומיומי בשטח בזמן הבנייה

ניהול ופיקוח הנדסי קבלנים צריך להימצא בקשר שוטף לשם אישור ותיאום עם נציגי העירייה ומנהל המקרקעין. בנוסף לכך יש חשיבות לניסיונו של מפקח הבנייה שיפקח כראוי ברמה היישומית באתר הבנייה על ההתקדמות. מצופה ממפקח בנייה לאתר ליקויים בזמן אמת תוך כדי השלבים השונים של הבניה, על מנת לחסוך זמן רב ועלויות גדולות בהמשך.

ניהול ופיקוח הנדסי מקצועי

ישנה חשיבות גדולה לבחירת החברה המנהלת. חשוב מאוד לבחור בחברה ותיקה ומנוסה כמו ite פיקוח הנדסי ,המספקת ניהול ופיקוח הנדסי קבלנים, תוך מתן שירות איכותי ומקצועי לאורך כל שלבי הפרויקט. ל- ite פיקוח הנדסי יש את כל המיומנויות והכלים לנהל כל סוג של פרויקט משלב התכנון ועד לסיום ההליכים בהצלחה. החברה מעודכנת בכל ההתפתחויות הטכנולוגית העדכניות ביותר בתחום הבנייה והיא מיישמת ידע זה בהצלחה בניהולו של איציק תורג'מן.

אתם מוזמנים למלא את הפרטים, ממש כאן ונחזור אליכם במהרה