פאנלים סולארים בבניין

מגגות רבים בישראל רואים את קיומם של פאנלים סולארים לבניין המיועדים להמרת אנרגיית השמש באנרגיה חשמלית. התקנת מערכת כזו חיובית מכל בחינה- גם מפחיתה משמעותית את צריכת החשמל שמיוצר בתהליך הרגיל ומעודדת צריכת חשמל ירוקה, וגם מייצרת הכנסה לבעלי הבתים שעל גגותיהם הותקנה. לעיתים מותקנים פאנלים סולארים לבית על גבי הקרקע כאשר מדובר במערכת גדולה במיוחד. במקרה כזה נדרש לקבע אותה היטב לקרקע וגם לדאוג למיגונה מפני נזקים שנגרמים על ידי הטחת חפצים, ענפי עצים, לכלוך וכמובן פגעי מזג אוויר.

תחזוקת פאנלים סולארים בבניין

כל חפץ העומד גלוי בחוץ צובר אבק ולכלוך, ויעילות הפאנלים הסולארים שצוברים לכלוך עלולה להיפגע. מניסיון מצטבר ידוע שתפקוד הפאנלים עלול לרדת  ב 20% ומעלה בשל היווצרות אבק ולכלוך עליהם, לכן מומלץ לנקות אותם מדי חצי שנה. מדובר בהוצאה לא גדולה שמתגלה כמשתלמת.

אילו גגות מתאימים להתקנת פאנלים סולארים לבניין?

למעשה כל גג יכול להתאים, בין שהוא שטוח ובין שהוא משופע, בין שהוא עשוי מבטון ובין שהוא בנוי מרעפים. רק גגות אסבסט, שלמעשה כבר לא קיימים, לא מתאימים למטרה זו. על מנת שכמות החשמל שמיוצרת על ידי הפאנלים תענה על הדרישות, צריך שטח הגג להיות גדול מ 60 מ"ר. כמו כן חשוב לדעת, שהתקנת פאנלים סולארים בזווית, על גבי גגות משופעים, חסכונית משום שיש צורך בפחות פאנלים כדי לייצר אותה כמות חשמל מפאנלים שמותקנים על גג שטוח.

פיקוח על התקנת פאנלים סולארים לבית משותף

לחברת I.T.E המספקת שירותי ניהול ופיקוח הנדסי, צוות מפקחי בנייה מקצועי ומיומן, שדואג שהעבודה תתבצע בדייקנות, בזהירות ועל פי לוח זמנים שנקבע מראש. כמו כן אחראים המפקחים על עמידה באיכות הפאנלים המובטחת וגימור מושלם. אז אם בכוונתכם להתקין פאנלים סולארים לבית משותף, או פאנלים סולארים לבית פרטי, או לחלופין פאנלים סולארים בבניין ציבורי כלשהו, צרו עמנו קשר. נציג שלנו ייענה מידית לפנייתכם, יענה על שאלות, יספק אינפורמציה, ייעץ ויסייע לכם להגיע להחלטה לגבי המערכת הסולארית שתתאים לכם ספציפית. ניתן לפנות אלינו און ליין דרך האתר או באמצעות מספר הטלפון שאנו מפרסמים בעמוד שלנו. נשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים ולתת לכם שירות מקצועי, אמין ולא יקר. בהצלחה.

אתם מוזמנים למלא את הפרטים, ממש כאן ונחזור אליכם במהרה