פיקוח וניהול פרויקטים בבניה

כל מה שרצית לדעת על פיקוח וניהול פרויקטים בבניה

התחום של פיקוח וניהול פרויקטים בבניה מעורב בהליכי התכנון של בנייה מתחילתו. המנהל אחראי יחד עם האדריכל על בדיקת זכויות הבניה, התאמה לחוק הבניה והתכנון ויישום של התב"ע בשטח. האחראי על פיקוח וניהול פרויקטים בבניה, הוא הכתובת של היזם לשם תכנון תמהיל הדירות וחישוב הסיכונים הרלוונטיים לכל פרויקט ספציפי. הצלחה של כל פרויקט תלויה במישרין במי שמבצע בו את פיקוח וניהול פרויקטים בבניה.

עבודה מול קבלני ביצוע

מנהל הפיקוח בפרויקט צריך לדאוג לכל החומר הנדרש לבניה בזמן הנכון בהתאם לדרישות המתכננים בשטח. הליכי הפיקוח כוללים סיוע ליזמים ומזמיני השירות בבחירת קבלני הביצוע המתאימים ביותר ועיגון ההסכמי העבודה מולם. בהליך חברות ניהול פרויקטים בבניה יתבצע חישוב של כמויות החומר השונות שיידרשו לצורכי עבודות הבנייה ויישום של מנגנון מוסכם לחישוב ותשלום החשבונות של קבלני הביצוע, עם התקדמות העבודה. חישוב עלויות מפורט הוא קריטי עבור עלות ניהול פרויקט בניה בכל פרויקט ולכן על כתבי הכמויות להיות מדויקים על מנת שלא לייקר את העלויות.

סטנדרטיים ותקני בטיחות של חומרי הגלם

גם עלות ניהול פרויקט בניה תבוא לידי ביטוי באיכות חומרי הגלם והבנייה ובמידת עמידתם בסטנדרטים ובתקני הבטיחות. ישנם סיכונים לא קטנים בכל הליך של בנייה, חברת ניהול פרויקטים בבניה אחראית לכך שהכול יתנהל לפי החוק כמו גם בהתאם לכללים הספציפיים של הפרויקט.

הרמה היישומית בזמן אמת

חברות ניהול פרויקטים בבניה נמצאות בקשר לשם אישור ותיאום עם נציגי העירייה ומנהל המקרקעין. בנוסף לכך, מנהל פרויקט בניה מפקח ברמה היישומית באתר הבנייה עצמו על ההתקדמות. מנהל פרויקט בניה ינסה לאתר ליקויים תוך כדי השלבים השונים של הבניה מה שיחסוך את הזמן והעלויות. לתיקון הליקויים מאוחר יותר בעבודות הבנייה.

פיקוח וניהול פרויקטים בבניה עם I.T.E

ישנה חשיבות גדולה לבחירת חברת ניהול פרויקטים בבניה. חשוב מאוד לבחור בחברה ותיקה ומנוסה כמו I.T.E   המספקת מעטפת רחבה של חברות ניהול פרויקטים בבניה תוך מתן שירות איכותי ומקצועי לאורך כל שלבי הפרויקט.  ל- I.T.E יש את כלל המיומנויות והכלים לנהל כל סוג של פרויקט משלב התכנון ועד לסיום ההליכים בהצלחה. החברה מעודכנת בכל ההתפתחויות  הטכנולוגית העדכניות ביותר בתחום הבנייה ומיישמת ידע זה בהצלחה להפקת בניה בטיחותית תוך פיקוח וניהול פרויקטים בבניה.

אתם מוזמנים למלא את הפרטים, ממש כאן ונחזור אליכם במהרה