שירותי ניהול פרויקטים

פרויקט או בשמו השני מיזם משמעותו השקעה מקסימלית אל מול לוח זמנים מוגדר. כל ניהול פרויקט הנדסי הוא בעל מרכיב גבוה של אי-ודאות או סיכון כלכלי. בתחילת דרכו של הפרויקט האי וודאות והסיכונים גדולים יותר, ככול שנתקדם בשלבי הפרויקט הוודאות תגדל והסיכוי יקטן. חובתו של מנהל הפרויקט היא ליצור ודאות באי ודאות בכל שלבי הפרויקט. מיזם כמו בניית בית או שיפוץ כבד שדורש היתר בניה היא אחת ההוצאות הגדולות ביותר בחייו של אדם ולכן נצפה ובצדק, לקבל תמורה הולמת להשקעה שלנו, מפה חשוב שמי שינהל את הפרויקט יהיה גוף שמתמחה בתחום על מנת לייעל את לוח הזמנים, התקציב ואיכות הביצוע, כל אלו יובילו לתוצאה הסופית שמזמין העבודה יהיה מרוצה ממנה. על כן, שאתם מחפשים שירותי ניהול פרויקטים תהיו בררנים ותמצאו לעצמכם את הטובים ביותר בתחום בשל העובדה כי הוא הגורם המקצועי ואיש הסוד של מזמין העבודה ומנהל התפעול שינווט את הפרויקט לאורך כל הדרך לכישלון או להצלחה ולכן בחירה מנהל הפרויקט הוא גורם משמעותי בפרויקט ואין להקל ראש בנושא.

חשוב להבין שעולם הבניה אינו מורכב כמו שהוא נישמע, צריך להבין איך התהליך עובד, וצריך להיות מדויקים ככל האפשר. בעזרת מיקוד נכון לא תחרגו מהתקציב, לוח הזמנים שהוגדר וללא תתפשרו על איכות הביצוע. ההתמחות של מנהלי פרויקטים היא בתכנון הפרויקט ובבקרה על התהליך עצמו, הם אלו שדואגים שבשטח ייושמו כל הכלים והשיטות בצורה המיטבית ביותר שיביאו לפרויקט מושלם ואיכותי. מנהל הפרויקט יהיה מרכז מידע שיתאם ויקשר בין הגורמים השונים בהליך הבנייה. הוא האיש סוד של מזמין העבודה, תוכלו לפנות ולהיעזר בו בכל שאלה, סוגיה או התלבטות במהלך העבודה. לסיכום, האחריות המרכזית של מנהל הפרויקט היא על 3 פרמטרים עיקריים: לוח זמנים, איכות הביצוע ותקציב.

I.T.E – ניהול ופיקוח הנדסי

אנו חברה לניהול פרויקטים העוסקת במתן שירותי ניהול ופיקוח הנדסי ואנו מתמחים במגוון תחומים הקשורים בעולם הבנייה. אנו מקפידים על מתן שירות מקצועי מהשורה הראשונה, ותודעת השירות שלנו גבוהה ומניבה תוצאות. ביכולתנו לסייע לכם להגשים את חלומכם, ללוות אתכם יד ביד לאורך תקופת ביצוע הפרויקט ולראות יחד אתכם כיצד הוא קורם עור וגידים. נלווה אתכם מהשלבים ההתחלתיים של הליכי רישוי ותיאום תכנון , פיקוח על הביצוע ועד לבדיקת דירה לפני מסירה ואף ביקורת מבנים. אנו מעניקים תחת אותה קורת גג את כל שירותי הניהול הנדרשים במהלך ניהול פרויקטים למבנים ציבוריים, מבנה מסחר , בניה רוויה , בניה צמודה קרקע או לכל מבנה אחר.

אז אם זקוקים לשירותי חברה לניהול פרויקטים אנו עומדים לרשותכם עם כל הכלים המקצועיים שרכשנו, עם תודעת שירות מפותחת, עם חזון ואמון בפרויקטים שלכם ועם רצון עז להגשים לכם חלום על הצד הטוב ביותר. צרו עמנו קשר דרך האתר או באמצעות טלפון.

הופכים פוטנציאל להצלחה